ce eeeeee:)

Durucuğumun epeyce bir zamandır severek oynadığı bir oyundur ce eeeeee ve sonu eeeeeee le biten kelimeleri söyleyip birşeylerin arkasına saklanmak sonrada gülerek başını çıkarmak.Yine öyle bir zaman ve karelenen birkaç fotoğraf:)
Kare kare zamanı ölümsüzleştirmeyi seviyorum:)


4 yorum:

 1. bebeğiniz ayrı bir şeker:)
  çiçeklerinizz desenn kıskandırıyor insanı:)
  bayıldım sayfanıza...
  takipteyim bundan böyle...
  bende beklerim sayfama:)
  sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. nekadar güzel yazmışsınız:)yeni blogculardanım ama severek ve özenerek yaptım sayfamı beyenmenize çok sevindim.Duruşum da dünya tatlısı evt o güzelleştiriyor zaten sayfayı:)ben de ziyaret edicem sayfanızı büyük bi zevkle:)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar Efendim,

  Değirmenden Mektup Var isimli blog sayfamı ziyaret ederek izleyiciler eklentisine bıraktığınız profil bilgilerinizden yola çıkarak blog sayfanıza ulaştım.

  Maşallah Elif Duru Meleğiniz, pek şeker ve güzel bir melekmiş. Cenab-ı Allah akıl fikir ihsan eylesin. Allah zihnini ve bahtını açık eylesin ve başta anne ve babasına daha sonra sevenlerine bağışlasın. Allah hayırlı ve uzun bir ömür bahşetsin.

  Çocukları için blog sayfaları açarak, onların izlenimlerini kayıt altına alan anneleri, halaları, babaanneleri ve anneanneleri tebrik ederim.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun efendim, saygılarımla.

  YanıtlaSil
 4. Sevgili Yaz Blogcu;
  Bütün hayır dualarınız için çok teşekkür ediyorum.Çok güzel yazmışsınız gerçekten..Rabbim hepimizin evletlarının bahtını açık,rızkını bol ve sevdiklerinden eylesin..
  Tuana torunun da maşALLAh ı var buarada Allah nazarlardan saklasın..Güzel yazılarla donattığınız blogunuzu keyifle ziyaret edeceğim..
  Selam ve Dua ile..

  YanıtlaSil