HAYAT DEVAM EDİYOR

     Yandı yüreklerimiz defalarca ama yaşıyorsak eğer kaldığımız yerden devam ediyoruz hayata...Vicdanı olanın durmuyor gözyaşları akıyor kendiliğinden belki ama ateş düştüğü yeri yakıyor aslında..Şimdi Vandaki depremde eklendi bu yangına..Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah..
    Devam ediyoruz dedik ya hayata bu haftosunu toplandık bizde kocaman ailemle teyzoşumda..Aile meclisi toplandı maklube yapıldı,hoş sohbetle lezzetine lezzet katıldı,afiyetle yudumlandı..Görmüştüm,duymuştum nasıl yapıldığını ama ilk kez yedim tattım bende bu enfes lezzeti..
    Bunlarda çok bereketli,çok lezzetli,sunumuda pek güzel olan maklubemizin görüntüleri:)                                      Ve bu da mutlu son:))
                                           
                                 İyi haftalar herkese...

5 yorum:

 1. Evet canım,hayat herşeye rağmen devam ediyor..
  Etmeli de zaten..
  Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
  Maklubeniz nefis olmuş,afiyet şifa olsun..
  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 2. eh yemissiniz hepsini bizde derde

  YanıtlaSil
 3. Zel:Çok Teşekkür ederim..Afiyetle yendi çok şükür yemeğimiz..Evt yaşıyorsak eğer dediğim gibi devam ediyoruz hayata bişekilde..Kendine ii bak..Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar,

  Cumhuriyet Bayramımızı kutlar; sağlık,huzur ve mutluluk içinde daha nice Cumhuriyet Bayramları kutlamanızı can-ı gönülden dilerim.

  "Değirmenden Mektup Var" isimli blog sayfamın http://yazblogcu.blogspot.com olan link adresi; http://degirmendenmektupvar.blogspot.com olarak değişmiştir.

  Selam ve dualarımla.
  Recep Altun

  YanıtlaSil
 5. canım cok guzel gorunuyor ellerıne sağlık,sevgıler...

  YanıtlaSil