DUA VE ZİKİR

Beyninizdeki olağanüstü kuvvetten haberiniz var mı? Beynin YÖNLENDİRİLMİŞ MİKRODALGA üretme tekniği DUA! Beynin, KUVVET, BECERİ ve EK KAPASİTE kazanma tekniği ZİKİR... Kur'ân ve Hadislere dayanan DUA ve ZİKİR örnekleri, özel zikir formülleri... ZİKİR niçin Arapça orijinali ile yapılmak zorundadır? ZİKİR çeken deli mi olur? Niçin KİŞİYE ÖZEL ZİKİR? DUA VE ZİKRİN kaderle bağlantısı...
Gökte ve ötende sandığın TANRI'nı terket; sonsuz - sınırsız ALLÂH'a yönel; O'nun, her noktada ve zerrede mevcut olduğunu farket; ve O'nu GÖNLÜNDE bulmaya çalış!.. Sonra iste O'ndan, ne istersen!.. Eşini, işini, aşını; ister mevlânı, ister şifanı!
Bil ki, seni, her isteğine ve her arzuna kavuşturacak tek şey DUA ve ZİKİR'dir. Bil ki dostum; her zerrede tüm özellikleriyle mevcut olan ve kendinden gayrının varlığı asla söz konusu olmayan ALLÂH, SENDEN SANA İCABET EDECEKTİR!..
SEN, bilesin ki, yeryüzünde "HALİFE"SİN! HALİFE olarak sana, gönlüne, BEYNİNE bahşedilmiş yüce güçlerden haberin var mı? DUA ile ZİKİR ile, o muhteşem BEYNİN ile, kendindeki mekanizmayı harekete geçirebileceğinden haberin var mı?.. "EN GÜÇLÜ SİLAH" olarak sana bağışlanmış DUA mekanizmasını biliyor musun?
Fakir, garîp, nice kişiler DUA ve ZİKİR ile nice ZALİM SULTANLARI helâk ettiler!. Nice yoksullar, büyük zenginliklere hep DUA ve ZİKİR ile eriştiler!.. Nice, dertli, sıkıntılı, hastalıklı, ezâ, çile çekenler, hep kurtuluşu, selâmeti DUA ve ZİKİR'de buldular!..
SENDE, dünyanın en güçlü silahı olan DUA ve ZİKİR cihazı mevcuttur. BEYNİNDEKİ, GÖNLÜNDEKİ bu en güçlü silahı kullanmasını öğrenerek; bu yaşadığın dünyanın ve ölüm ötesi yaşamın tüm güzelliklerine erişebilirsin!..
Ya da, DUA ve ZİKİR mekanizmasını kullanmaz, paslandırıp, bir kenara terk edersin, ki bunun cezasını da sonsuza dek çekersin!.. Sana, karşılıksız, bedava verilmiş bir mekanizmadır bu! Hibedir! DUA ve ZİKİR için kimseye muhtaç değilsin ve kimseyi aracı koymak zorunda da değilsin!
İster, bu kitaptan yararlan; ister gönlünden geldiği gibi yönel! Ama kesinlikle, kendindeki, bu dünyanın en kıymetli cihazı olan DUA ve ZİKİR cihazını kullanmasını öğren.
Göreceksin dünyan nasıl güzelleşecek.Kaynak:http://www.ahmedhulusi.org/kitap/duavezikir.htm
                      
            

              TEVAFUK MU? TA KENDİSİ...
        AHMET HULUSİ bey tarafından kaleme alınmış Dua ve Zikir adlı kitabı okuyorum buaralar..Defalarca başa dönüp tekrar tekrar okuyorum.Teyzemin evinde yıllardır bulunan bu kitap teyzemin eline belkide en olması gereken zamanda geçiyor..Sonra bize bahsediyor biraz inceliyorum tam da aradığım soruların cevaplarını buluyorum kısacık zaman diliminde  ,bazı yerlerini not ediyorum ve hemen edinmek istiyorum ben de..Sonra satılmadığı,halkın faydasına hibe edildiğini öğreniyorum..İnternetten indireceğim vakit aynı kitabın bizde de olduğunu öğreniyorum..Emirsultan Camiinde ücretsiz olarak dağıtılıp,halam tarafından babama hediye edilip sonunda benim elime ulaşıyor bu güzel kitap..İlginç olan tutmakta olduğum bu değerli kitabı onca zaman farketmiyorum bile..Aynı şekilde teyzem de yıllarca evinde bulunan bu kitabı yeni fark edip okuyor..Ve şöyle diyor.."Demek ki okumam gereken zaman buymuş..En doğru zaman.En güzel istifade edebileceğim zaman".Tevafuk bu olsa gerek..  Allah (c.c) sebepleri,nedenleri yaratıyor birşeyleri vesile kılıp çözüm yollarını avucumuzun içine koyuveriyor. Şükürler olsun..Bende binlerce kez razı olsun diyorum kitabı kaleme alan, yayınlayan,halkın hizmetine sunulmasına vesile olandan..Evet halkın hizmetine sunulmuş telifi olmayan tamamen insanlığın faydasına hibe edilmiş bu kitabı internetten ücretsiz olarak indirebilirsiniz..Bir kişinin haberi olurda faydalanırsa NE MUTLU...DUA İLE..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder