büyüyoruz:))

Benim minik kızım büyüdüde anneciğinin objektifine poz  veriyor..Bakın küçük hanımın poz verdiği boydan fotoğrafına:)
Pamuk şekeri ama ya maşALLAH benim kuzuma:)görmemişin kızı olmuş hesabı fazlaca iç içeyiz buara kuzumla anne-kız:D Uyurken falan kendi kendime seviyorum böyle fotoğraflarına bakıp..:)Dünyanın en büyük,en güzel aşkının iki kahramanı değilmiyiz canım öyleyiz tabiki..
O zaman bolca sevgiyle azıcık şımarmayı da hakederiz değil mi ama:) 

10 yorum:

 1. kızlar ayrı yaa gerçekten masallahh

  YanıtlaSil
 2. Sevilmez mi Allah aşkına bu güzellik,yenir yenir,bakmalara doyulmaz..Allah güzel ömürler versin,sağlık, başarı versin hep güzel günlerini göstersin yavrularımızın inşallah..öpüyorum çok..

  YanıtlaSil
 3. ay o elbiselerini ben alcam ya yerim ben bunu maşallah berekallah kıyamam çok tatlı tokasına da bak annesi cici cici giydiriyo :) ne güzel ya bazılarına sinir oluyorm çarşıda görüyorum çocuklara öyle şeyler giydiriyolarki yokluktanda deil bazıları var ama iydirmeyi bilmiyorlar alcaksın böle cicilerden giydircen bak ne şeker ama ya :)

  YanıtlaSil
 4. nohut odam gerçekten kızlar birbaşka:)derler ya eskiler;seviceksen erkekleri sev kızlar zorla sevdirir kendini öyle gerçekten:)öpüyorum ayşeyi:)

  sedacım canım benim çok sağol güzel duaların için,güzel yorumun için..Bizde seni öpüyoruz:)

  1gülüm canım benim çok teşekkür ederiz:)sorma;annesi bütün gün süslüyo püslüyo işte böyle:)napalım ama kız çocukları azcık süslü olur:)öpüyoruz seni:)

  YanıtlaSil
 5. ama sen ne kadar güzelsin duru kızım benim.. anne de seni ne güzel giydirmiş.. fiyonklar takmış o güzel saçlarına.. maşallah sana..

  YanıtlaSil
 6. sevgicim teşekkür ederiz canım sağolasın :)sorma tam zamanlı süsleniyoruz böyle:)

  YanıtlaSil
 7. Çoook tatlı bu kız....Ne de güzel poz vermiş anneye...Öpücükler ona ve size....

  Neval

  YanıtlaSil
 8. Nevalcim çok teşekküerler canım benim:)bizde sizi öpüyoruz:)

  YanıtlaSil
 9. kocaman maşallah çok güzel olmuş durişko genç kız gibi bakmış:))

  YanıtlaSil
 10. edacım sağol canım benim..kocaman oldular ya seninkininde maşALLAHı var..Rabbim hepsini korusun..Buarada mailde attım ulaştımı bilmiyorum ama senin yazılarına yorum yapamıyorum tatlım.Sorun benim pcdemi nerde bilmiyorum bilgin olsun canım..Belki ayarlarından falan kaynaklıdır..Çok öpüyorum Duruyu ve seni..Hayırlı Cumalar diyelim:)

  YanıtlaSil