mavi mavi masmavi

Bakmayın yayınladığım ojeli posta:)Ojeyle falan pek aram yoktur aslında..Kırkyılda bir,öyle eserse sürüyorum işte onuda  yağlı boya yapar tarzda:)..Bu  renk hoşuma gitti mavi mavi..Pek bir moda bu yıl anladığım kadarıyla maviler,yeşiller,turkuazlar,sarılar,morlar ,cıcıl cıvıl tırnaklar :)
                                                        Flormar 429
 Rengarenk tırnakları çokça görücez gibi..Güzel,renkli bir gün sizinle olsun..Sevgiler :)

7 yorum:

 1. Bende hiç süremem canım çünkü tesettürlüyüm ve abdest geçirmio o yüzdn ama kardeşim kullanıo :) arada bi öylesine sürüp siliyom evde :) çok ciciler mavi mavi sevdgm renk ah mavi :D

  YanıtlaSil
 2. Canım ben Duruşa her renk aldım. Her parmağa ayrı renk sürüyoruz. Öyle de modaymış herhal. Okula sürüp gelmiş bir arkadaşı. Şimdi bütün sınıf rengarenk ojeliymiş. Moda daha anaokulunda başlıyor ...

  YanıtlaSil
 3. :)) çok hoşmuş rengi.. bende hamile kaldıktan sonra hiç sürmedim.. sanırım önce bir kuaföre gidip manikür yaptırmam gerek.. diloşa mikrop taşımayım diye hem kısacık tırnaklarım..

  YanıtlaSil
 4. 1 gülüm bende abdest geçirmediği için malum günlerde sürüyorum işte eserse:)cıvıl cıvıl çok güzel renkler var ama kozmetik raflarında:)almadan duramadım:)güzel yorumun için teşekkür ederim canım benim sevgiler:)


  nevalcim sorma bakalım bizimkinin kreş günlüğü nasıl olacak:)öpüyorum güzel kuzunu..:)sevgiler canım..

  YanıtlaSil
 5. sevgi sorma baksana resimde benim tırnaklarımada oje yeryer taşmış falan:)çok uzun tırnak sevmiyorum ben zaten kısa frenchli tırnaklar yada işte eserse böyle rengarenk tırnaklar güzel oluyor..onuda işte abdest geçirmediği için malum zamanlarda yapabiliyorum..değşiklik ii oluyor arada..öpüyorum diloşumu:)

  YanıtlaSil
 6. bende yazın ojelere takmıştım senin maviye özellikle sonra sıkıldım sil sür sonra vazgeçtim 25-30 üstünde ojem var en son 1 ayı geçmiştir süreli :)

  YanıtlaSil
 7. tubacım dönem dönem takıyor insan işte birşeylere değişiklik olsun die:)..bende mavi ve tonlarını çok severimm..bakalım nezaman sıkılıcam..öpüyorum canım..srvgiler:)

  YanıtlaSil