Katie Holmes and Suri

    Katie Holmes ve kızı Suri bu haftaki ünlü annelerin konuğu..Şimdiden milyon dolarlık kıyafetleriyle ve ayakkabılarıyla adından söz ettirmeyi başaran minik Suri'nin bu gidişatı çok da hayra yorulacak cinsten değil..Bakalım anne kızın seçimi kıyafetlerden yana nasılmış:) Günlük hayatta kendisi için daha çok spor ve rahat kıyafetleri tercih eden Katie kızı için seçimini uzun elbiselerden yana kullanmış.. Katie Holmes lise yıllarımda Dawsons Greek'den severek takip ettiğim bir isimdi..Masum ve doğal yüz hatlarıyla dikkat çeken Holmes'un kızınında annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmıyor..


Dünyanın en büyük,en vazgeçilmez aşkının iki kahramanı anneler ve kızları:)
Güzel Haftalar Herkese:)

4 yorum:

 1. bence çocuğunu bu şekilde giydirmesi çok yanlış, ilk fotoda cocugun kulağındaki küpeler bir cocuga takılmaz ve topuklu ayakkabı giydiriyor. zaten suri'yi bu sekilde giydirmese katie holmes gündeme gelemez bu kadar. çocuk çocuk gibi olmalı bana gore :)

  http://rainbowgatherer.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Rainbow Gatherer hoşgeldin:)
  kız çocukları için seçenek çok olduğundan kıyafet,toka v.s süslemekde zevkli oluyor şüphesiz ama bunu da tabi abartmadan yapmak lazım..bir çocuğun ayakkabısı,kıyafeti içn büyük paralar vermek çok da yerinde bir davranış değil kesinlikle..Yorumun için teşekkür ediyorum canım sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Kadın gayet rahat,gayet spor,çocukda o kadar kokoş..yanlış giyim tarzı ile büyütülmüş bir kız çocuğu,bence çok kötü giydiriyor..

  YanıtlaSil
 4. sedacım ne yalan söyleyeyim bende katılıyorum sana..Okadar paraya biraz fazla zevksiz seçimler bencede:))öpüyorum canım..:)

  YanıtlaSil