bu yazı kesinlikle okunmalı

Sözü fazla uzatmayacağım uzun zamandır hatta blog yazmaya başlamadan önceleri takip ederdim sevgili Gülcanın nohut oda bakla sofa bloğunu resimleride yazılarıda şahanedir bence..Uzun zaman olmuş aslında,nohut odanın annesinin kayıtlara düştüğü bu yazı, ben yeni okudum ve sizlerinde okumasını istedim..Konu çocuk ve özgüven işte bu da linki  :)güzel paylaşımlarda bulunabilmek dileğiyle..Hayırlı cumalar..

5 yorum:

 1. Link için teşekkürler,size de hayırlı cumalar:)

  YanıtlaSil
 2. çok hoşmuş canımcım inceleyeçeğim mutlaka hayırlı cumalar muckkk:)

  YanıtlaSil
 3. yazıyı okudum..gayet güzel bir yazı olmuş..benim doğum günü yazımda yazdığım gibi..herkesin evladı kendisi için dünya güzeli..kaşı gözü azıcık güzel olan çocukların annelerinin aşırı övünme durumlarından hiç hoşlanmıyorum..sonuçta herkesi Allah yarattı..ben çocuğuma bakınca ondan daha güzelini göremiyorum :-) eminim bütün annelerde öyledir..bu bloguda hiç takip etmiyorum,bir iki kez yorum yazdım..ben bana geri dönülsün isterim,ziyaretime gelmeyen bog yazarlarına bir daha hiç uğramam,ne yaptıklarıda beni pek ilgilendirmez..sonuçta kafa dağıtmak için blog yazıyorum..yavrumda ileride okusun diye hatıra bırakmak istiyorum..sen linki paylaşana kadar unutmuştum bu blogu:-)amam yazısı çok mantıklı..

  YanıtlaSil
 4. evet bu eskı bır yazı gercekten ama cok dogru ..
  sevgılı sedacım sana ayrıca dönücem:(

  YanıtlaSil
 5. Blog çok güzel,çocuklar çokk güzel ,yazılarda muhteşem ama hep söylüyorum misafirliğe gelene gideceksin ki bir daha gelmeye yüzü olsun,sevildiğini düşünsün mutlu olsun..tam hatırlamıyorum ama bir kaç kez yorum yazdım..sonrada gönül koydum bana hiç uğranmıyor diye :-( yoksa sizi tanımıyorum kötü düşünmem, banada yakışmaz zaten,beklerim buyrun gelin..

  YanıtlaSil