kırmızı...

Kırmızılı bir post olacak bugün blogcum..Uyuyan güzel duru hanımla günlük olağan  2 saatlik sabah gezmemizi  yaptık   Dünkü gezmemizde yağmura yakalandık Duru şıpır şıpır ıslatan yağmur damlalarına bayıldı..Anne tabanları yağladı ama sırılsıklam olmaktan kaçamadı:)
     Bugünde küçük hanımın çok sevdiği kırmızı pabuçlarımızı,kırmızı çoraplarımızı giydik..Kırmızı tokamızıda  saçımıza iliştirip parkta aldık soluğu..Kaykaylar hafif  ıslak ve kirli olduğundan Durucuğum bir kez kaydı,biraz salıncakta sallandı indi sonra sahilin başına kadar gittik yine..Hanım efendiyle resimler çekindik..Sahilde denize taş attık eve yakın olan kısımda kumlarla oynadık,kuşları kovaladık,pisileri sevdik,gel gel sisisii mam-ma mam-ma diye kedidir,köpektir bütün hayvan dostlarımızı çağırdık,villalardan eve kadar bir fiil yürüdük arada banklara oturup soluklandık çamurlu sulara girdik komik diyalogların içinde bulduk kendimizi))Şöyle ki ;kuzum yağmur birikintisinin olduğu yerlerde şapır şupur ayaklarını sokuyor suya.Bende birşey demiyorum  onu yapma,bunu yapma koşma,kaçma demekle nereye kadar dimi ama...Çocuklar sokakta da gönüllerince eğlenemeyip,birşeyleri deneyimlemeyeceklerse nasıl olacak OLMAZ:)..Neyse Duru sulara battığı bir anda yanımızdanda çekirdek bir aile geçiyordu Duruya "ay ay girme canım benim suya" deyip aldı ailenin babası Duru şaşkın gözlerle bakıyor anneden şöyle bir ses geliyor "yok yok ben kızmıyorum giriyor hep kuzu suya birşey olmaz:))"adam gülüyor yanında ki eşi de:)"bizim hanım kızıyor çocuklara suya falan girince en iyisini yapıyorsunuz siz,böyle böyle öğrenecekler herşeyi" diyor :))hanımıda gülümsemeye devam ederek uzaklaşıyorlar..Eyvah ayakları ıslandı hasta olacak,aman üstü kirlendi nolucaklarla büyümez bence çocuklar ..Büyüselerde birşey öğrenemezler kanımca..Hastalığı çağırmazsak hasta olmayız diye düşünüyorum...Ayaklarımız denizden,çamurlu sulardan evet ıslandı,üstümüz toz toprak oldu ama kuzum çok çok çok mutlu oldu yine blogcumm.Kuzu mutlu olunca annede dünyanın en mutlu annesi oldu:))
Büyüdü de kendi resim çekinmek istiyor benim güzel kızım bide böyle pozlar veriyor anneciğine..

             Kuşlarımızda dünden razı gibiler resim çekinmeye onlarda poz veriyorlar kuzumla:)


                                                                   yorgunluk emareleri:))


Güzel geçiyor günlerimiz çok şükür herkesinde güzel geçsin inşallah..Sevgiler..

10 yorum:

 1. çok yakışmış kırmızılar Duru'ya :))

  YanıtlaSil
 2. kirmizi kurdelasinin guzelligine cok cici olmus masallah :)

  YanıtlaSil
 3. maşallah demek istiyorum o ne pozlar öyle.İyi yapıyorsun canım istediği gibi bassın suya,bende bundan yanayım ama eşim çok korumacı her hareketine müdahale ediyor aman düşersin aman üşürsün diye:))deli oluyorum öyle yapınca.sen doğru olanı yapıyorsun.kırmızılar nasıl yakışmış duruşa çok güzel görünüyor

  YanıtlaSil
 4. süreyyacım teşekkür ederiz canım:)

  esracım sağol tatlım:)

  edacım sorma büyüdükçe çok fena oluyor kuzular makineyi kendi tutup çekmeye çalışıyor düşün yani:)teşekkür ederim canım benim güzel yorumuna öpüyoruz sizi sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. ÜJ BEJ FAZLA OLSUN KIRMIZI OLSUN BEYA... MAŞALLAH, KIRMIZI BEYAZ TENLİ TÜM ÇOCUKLARA ÇOK YAKIŞTIRIYORUM...

  YanıtlaSil
 6. Bütün fotoğraflarda ayrı bir güzel Duru..kırmızı maşallah çokkk yakışmış.. öperim mucuk mucuck onu..

  YanıtlaSil
 7. duru ecrinin annesi dem ama beya:))sağol canım gerçi biz dolaşırken şimdiden baya yandık beyaz halimizden eser kalmadı pek:)

  sedacım çok teşekkürler canım bizde seni öpüyoruz:)

  YanıtlaSil
 8. OYYY MASALLAH KIZINIZ COK TATLI KIRMIZILARDA GERCEKTEN COK YAKISMIS

  YanıtlaSil
 9. you have such a beautiful blog, and your babies are just so cute!! enjoyed browsing, and i am now following you on google. hoping to stay connected. cheers!

  xoxo
  jasmine
  AdamAlexMommy

  YanıtlaSil
 10. negihancım çok sağol canım sevgiler:)

  jasmine thanks honey..I will visit your blog..deary kisses:)

  YanıtlaSil