yağ yağ yağmur..

  Yağmurlu bir salı gününden herkese  merhaba..Tıkırdayan yağmur damlalarının sesiyle seyre dalan minik kızımla bu güzel günün tadını çıkarıyoruz biz:)
  Pişşştt yarın ıllustrator sınavım var aslında ama anneciğiyle vakit geçirmek isteyen   minik bir de kızım var benim..Kaçsam iyi olucak sanırım!!! Sevgiler hepinize:)

15 yorum:

 1. Burda da dünden beri yağmur yağıyor,dışarısı buz gibi bu yıl havalar ısınmayacak galiba :(

  YanıtlaSil
 2. oy kuzucuk bizde bugünleri görürüz inş.

  YanıtlaSil
 3. bal yanak sağol canım benim başarılı olmayı umud ediyorum bakıcam şimdi biraz neler yaptık die:)

  abidecim sorma bahar geldi dedik ama gelmemiş baksana yağ yağmur şeklinde geçiyor günler:)

  iki melek görürsünüz bitaneem geçmicek gibi gelen zaman inan çok çabuk geçiyor:)sağlıklı güzel günlerini göstersin rabbim herbirinin..

  YanıtlaSil
 4. İnşallah sınavın çok iyi geçer canım. Minik kuzuya öpücükler!

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler mervecim inşallah:)bizde sizi öpüyoruz:)

  YanıtlaSil
 6. Eskişehir de dün kar yağdı:) bahar ne zaman gelecek bilmem... Sınavda başarılar:)

  YanıtlaSil
 7. ay ne sevimli :)
  banada beklerim =)

  YanıtlaSil
 8. dilek hoşgeldin çabuk gelir umarım bahar..sınav fena deildi72 aldım:)ek sınavla notu yükseltebilirimde bakalım:)teşekkür ederim:)

  rainbow teşekkür ederiz:)ziyarete geliyoruz hemen:)...

  YanıtlaSil
 9. anladım ben,biz bu sene bir türlü baharı yaşayamıycaz hatta sanırım yaz göremiycez :)) öperim miniğin yanaklarından..

  YanıtlaSil
 10. yarın güneş açıcak diyorlar ama hemen ardından yine gelicekmiş yağmurlar doğru söylüyorsun canım yaza hasret kalmayalım:))bizde sizi öpüyoruz:)

  YanıtlaSil
 11. Ne okuyorsun Münevver'ciğim ? ne sınavı bu? sabah uyandım çok güzel güneş vardı evin içinde ama hemen kaçtı,sanırım bu günde yağmurlu..ben artık yaz gesin istiyorum :-)

  YanıtlaSil
 12. sedacım grafik web tasarım kursuna gidiyorum bir ay oldu başlayalı..grafik kısmını öğreniyoruz şimdilik ıllustrator sınavım vardı dün 72 aldım:))fena deil bence bakalım yükseltme sınavınada giricem daha yüksek olursa yüksek olan puan ortalamayı etkileyecek..bugünde photoshopa başlıyoruz çok güzel gidiyor çok zevkli kurs bitincede iş arama kısmı başlayacak hayılısı olur inşallah:)sabah bursa güneşliydi şimdilik hala güneşli umarım böyle devam eder gün boyu hatta artık haftalar boyu:)bende yazıı çoookk özleyenlerdenimmm gelsin artık yazzzz:))

  YanıtlaSil
 13. Münevverciğin bende gitmek istiyorum çok ya nereye gidiyorsun sen
  bu arada mim var bebeğim benden sana haberin ola
  72 de gayet iyi bence

  YanıtlaSil
 14. mervecim bilge adama gidiyorum çok da memnunum arayış içerisindeysen kesinlikle tavsiye edebilirim mimini göremedim ama canım:(72 fena deil bencede ama daha ii olabilir diye bi sınava daha giricem inşallah:))öpüyorum balyanaklı kuzuyu..

  YanıtlaSil