Bir Duru Hali..

Uğrayamıyorum bloguma buara özledim yazmayı çok yoğun geçiyor günler,vakit yetmiyor  hemencik akşam,hemen gündüz oluveriyor..Sevdiğim blogları takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince yorum bırakamasamda takipte olduğunuzu biliniz :) Fazla uzatmadan klasik bir Duru haliyle başbaşa bırakıyorum sizi ..Fotoğraf makinesini gördüğü an aldığı hal böyle minik kontesin..Bakınız objektiflere poz veren küçük hanım :)


Güzel Haftalar Herkese :)

11 yorum:

 1. nasıl zilli bunlar ya hemencecik poz vermiş cidden tam artist ve de tam yemelik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. değil mi eda tezesi sorma çok acayipler çokk :)))

   Sil
 2. Kaç gündür bu datlıyı görmek istiyordum geldi işte :) durucukkk benide götür gittiğin yere :((( ağlayasım var çünkü :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaaaa 1 gül teyzesii noldu ki sana aman ii ol keyfin yerinde olsun takıl sende Duruşa hayatını yaşa :)

   Sil
 3. oy oy o kafada hemencik masumca yana yatırılıyor.. pis numaracı seni..

  YanıtlaSil
 4. lovely you have a great blog. please check out mine too and tell me what you think :)

  YanıtlaSil
 5. canım mimin var sayfamda haberin olsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgim mim için sağol ama bu mimde beni mazur gör canım zira son postumda da yazdığım gibi blogumu güncellemeye bile vakit bulamıyorum bide yavrum hastalandı ardından ben,peşi sıra anneannemiz annem yani bununla ilgili de yazıcam inşallah güç bulursam kendimde öpüyoruz seni sevgiler :)

   Sil
 6. Merhabalar,

  Elif'iniz Duru Meleği'nizi (Maşallah) Cenab-ı Hakk, kem gözlerden (nazarlardan) saklasın. Zihni ve bahtı açık olsun. Önce akıl daha sonra beden sağlığı versin. Cenab-ı Hakk dört gözle büyütsün.

  Cenab-ı Hakk'a kul olmanın idraki ve bilinci içerisinde hata ve kusurlarımızı itiraf ederek işlediğimiz günahların farkına vararak tövbe ve istiğfarda bulunmakla birlikte Allah'ın rahmetine nail olup günahlarımızdan kurtulacağımızı ümit ettiğimiz Berat Kandiliniz, hayırlı ve mübarek olsun. Ümmet-i Muhammed'in af mağfiretine vesile olsun inşallah!

  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Recep Bey merhabalar nekdara güzel dualar böyle..Rabbim kabul etsin inşallah..Sizlerinde geçmiş Berat kandili mübarek olsun,hayırlara vesile olsun dua ile kalın selamlar..

   Sil