Bir Duru Hali..

Uğrayamıyorum bloguma buara özledim yazmayı çok yoğun geçiyor günler,vakit yetmiyor  hemencik akşam,hemen gündüz oluveriyor..Sevdiğim blogları takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince yorum bırakamasamda takipte olduğunuzu biliniz :) Fazla uzatmadan klasik bir Duru haliyle başbaşa bırakıyorum sizi ..Fotoğraf makinesini gördüğü an aldığı hal böyle minik kontesin..Bakınız objektiflere poz veren küçük hanım :)


Güzel Haftalar Herkese :)

babalar günü


Duru bir pazar daha..

         Akşam üstü çalan telefonumuz bugünün güzel olacağının habercisiydi..Amerikada ki dayımın kızı Türkiyeye geleli uzun zaman oldu; neredeyse dönüş vakti gelecek görüşememiştik bir türlü kuzenimin düğününde görüşecektik ama düğün telaşesinde nekadar hasret giderilebilir malum neyseki bugün misafirimiz oldular çok güzel vakit geçirdik,özlem giderdik,kısa bir süre kalabildiler ama dönüş öncesi tekrar gelecekler inşallah..
          Kuzuma gelince  Duru için bugün yine şahaneydi..Zeynep ablasıyla oynadı,eğlendi,felekten bir gün çaldı yine..Kevser teyzemizin gönlünden kopmuş hiç gerek olmadığı halde Duruşum için çok güzel bir elbise getirmiş,biz çok beyendik,yeni cicimizle birsürü resimler çekildik..Akşam üzeri onları yolcu ettik sahilde gezindik şimdi ben post yazıyorum kuzum masasında kalemlerle,kitaplarla oynuyor..
                                      Güven duyulan bir abla eli eşliğinde sahil gezmesi :)
v

                                                                     Annenin babetleri :)))


                                                             Güzel elbisesiyle kuzum :)

İşte böyle çok sevgili günlükçüm.. Bir hafta sonunu daha güzel geçirmenin hazzıyla yeni haftaya da güzel başlayıp, haftasonuna güzellikler içinde ereceğiz inşallah..Herkes içinde mucizelerle,hoş sürprizlerle dolu,bereketli bir hafta olması dileğiyle:)))Duruş ve annesinden kocaman kocaman sevgiler herkese:)


Ne 21 mi !!!

Amanın gerçekten nekadar çabuk geçiyor zaman..Blog sayfama girdiğimde farkettim kuzum bugün tam 21 aylık oldu..İşte blogumu sevmemin en güzel yanlarından biride bu..Benim günlüğüm,bize dair herşey,hafızamıza kazınan güzel anılar,unutulmaması gereken zamanlar işte hepsi burda,biz burdayız...Bu yüzden blogger anne olmak şahane gerçektenn:))Neyse efendim biz büyüdükk kocaman kız olduk ,2'ye 3 kala kayıt altına alınamayanda bir iki aya inat bolca resimli 21. ayımız
                               Öncelikle bu lokumların tadına bakmak isteyenleri böyle alalım :))

hızlı hızlı..

Hızlı hızlı geçiyor günler bu hıza yetişmekte zorlanıyorum çoğu zaman .Bir hafta sonu da yine aynı hızla geçiverdi..Cumartesi postumda bahsetmiştim zaten kuzularım gelecek diye..Postu bitirmeme kalmadı kapının zili çaldı..Yavrucumda cumartesi ve pazar felekten bir gün çaldı..Cumartesi ablalarıyla,pazar günü inegölden gelen Sefa abisiyle bolca vakit geçirdi..Annede miniğinin gülen yüzüyle daha bi şenlendi..
                                                     hoş sohbetle şenlenen gönül soframız :)
Ve güzel cumartesiden kareler ..
Bu görmüş olduğunuz kaymak prens de Kutlu Paşamız :)
            Vee Zeliha ablamın dillerinden güzel kahve yorumları :))Fala inanma falsız da kalma ;)

Sıcak çokk sıcakk güzel bir tatil olsa iyi olacak ama bu senede tatil benim için kuvvetle muhtemel sadece hayal olacak :)Tatilde olanlara,gidecek olanlara iyi tatiller dileyip hızlı hızlı postumuzu sonlandıralım :))Sevgiyleee kaaaalııınnnnnn ;))

cumartesiii :))))

Karnelerini alan kuzucuklar için akşamdan hazırlanan anne elinden ıslak kek servise hazır beklerken,anneanne elinden çıkan enfes zeytinli,sosisli çöreklerin mis kokusu an itibariyle beni benden alıyor ..


 Bir yandan kendi evimin hayalini kuruyorum dekorasyon dergisinin sayfalarını bir bir çevirirken bir yandan da kahvemi yudumlayıp özlenen canlarımı bekliyorum tabi bide postumu yazıyorumm:)güneşli bir cumartesi günü...
                     Kuzumda bolca hareketli geçireceği gün için uykuda enerji depoluyor buarada:))
Güzel bir cumartesiii ve şahanee bir pazar sizin olsunnn:)

oltamın ucuna kürek takıldı :)

Küçük hanım tarafından itinayla balkondan aşağıya fırlatılan kovadır,kürektir binumun sahil oyuncağı;aşağıda ki dondurmacıların çatısına takılır ;)

pazar ritueli ...

Pazar sabahı karga  ... 'unu yemeden diye tabir ettiğimiz bir zaman diliminde cebren ve hile ile uyandırılan anneyle birlikte uzun zamandır gül cemalini saklayan sımsıcak güneş yüzümüzdeki kocaman gülümsemeyle karşılanır işte böyle...

natalie portman fashion style

Uzunca bir süredir ara verdiğimiz ünlü anneler başlıklı postlarımıza Natalie Portman'la sıkı bir dönüş yapıyoruz ve devamının gelmesini umut ediyoruz :)Oğluyla birlikte fazla görseli yok ancak kendisini, stilini özellikle de yüzünü çok beğendiğim bir isim olması sebebiyle bulduğum pek çok görseli koydum. Bakalım Natalie Portman sizce nasıl seçimler yapmış ;)


                                                                         Güzel kadınn:)
                                              wuwvvv 9 aylık halimi gördüm bi ann :))


Resimler biraz karışık eklendi ama vakti sınırlı acemi bir blogger anne için hoş karşılayınız bu durumu:)Güzel haftasonları herbirinize :)