Yeni Yıl Kıyağı ;)

Yazmayı düşünmüyordum yeni yıla kadar aslında ama bir süredir kullandığım nemlendiricinin fevkalede etkisini yeni yıl kıyağı olarak paylaşmadan edemedim .Güzel blog okuyucularım,canlarım diyeceğim o ki şimdiye kadar kullandığım nemlendiricileri bir kenara atıyorum hemide elimin tersiyle..Daha önceden burada paylaşmış olduğum karışım da çok güzeldi ancak cildi kuru olmayanlar için oldukça yoğun bir karışımdı o daha ziyade vücut nemlendiricisi olarak gerçekten güzel bir seçenek ki ben yüzüme de çok kullandım ..Ama şimdi bahsedeceğim ne bukadar çok malzemeyi bir arada bulunduruyor ne de bütçenizi zorluyor..

yeni yıl öncesi son güncelleme

Selamlar blogcum haftada birde olsa yazmadan edemiyorum bak yine, kıymetini bil..Birkaç resimle geçtiğimiz haftaya bakalım sonra da vedalaşalım önümüzdeki yıla buluşalım olur mu ?Kısa kısa

Kısa kısa yazıp kaçacağım. Malum  bloggerın şu koto sorunu iyiden iyiye soğuttu beni blog yazmaktan ama vazgeçmek de olmaz şüphesiz bukadar emek vermişken,öyle güzel dostluklar kurmuşken vazgeçmek olmaz.. ..Şimdilik böyle haleti ruhiyem yazasım pek yok ama özlerim elbet yazmayı ozamana kadar tarihe not düşmeye devam ufak ufak ..
Cüce prensesin bura yeni gözdesi mini mouse ve kitty anneden meleğine güzel bir sürpriz yine kocaman gülümsemesiyle yüzünde güller açsın diye.


Biz İşte :)

Tadı damaklarda bir hafta sonu kahvaltısıyla başlasın gün:)Tabağın dörtte biri de tüketilse şükür :)

Yeni edindiğimiz diş macunuyla devam edelim sonra.Daha önce Colgate'in Barbieli falan bir macununu kullanıyorduk çocuklar için olanından..Ancak tükürmeyi tam olarak beceremediğimiz için 4 yaşına kadar da bu yetinin tam olarak oluşmadığını öğrendiğim için florülsüz bir diş macunu edindik eczaneden..
Cuma ganimetlerimizle devam ettik güne ;İş Bankası yayınlarından Hareketli Gün son iki günün favorisi :)