2016'dan Kalanlar..

Bloggerlık falan değil tabi bizimki hiç o topa girmedim kırk fırın ekmek yemem gerek zira.Resimli günlük diyelim benimkinin adına o niyetle de başlamıştım zaten sene 2011 yine bir Eylül ayında. Eylül en özelim en güzelim en sevdiğim ay malum. O kadar boşlamışım ki geçen sene güncellemişim en son bloğumu, yazmışım bir de Pamukkale ve Ayvalık postu gelecek diye. Aradan 1 sene geçmiş :) Geç olsun güç olmasın diyelim geçen seneden gelsin o zaman Pamukkale, Ayvalık gezimiz. Alanya dönüş yolunda uğramıştık Pamukkale'ye çocukken gitmiştim en son hayal mayal hatırlıyordum. Ayvalık, Cunda ise çok sık giderdik son birkaç seneye kadar  oraya da 3-4 senelik bir ara vermişim neresinden baksanız. Uzatmayayım fazla en çok kızım için, kendim için olur da bakmak isteyenler için seneler sonra da kalsın diye yine buyrun böyle ;)

 Türkiye cennetten bir köşe bence taşı toğrağı her yanı ayrı güzel imkanlar dahilinde gezilmedik yer bırakmamalı kesinlikle..
          Ayvalık da bahçeli  minik bir pansiyonda konakladık bahçesinde zeytin ağaçları olan... Sarımsaklı, Badavut denizinin eşsiz berraklığı ...

 Ve Cunda;Mavi'nin en çok yakıştığı yer olmalı ...
 Sokak kedisi fotoğraf çekilmek için "Biçilmiş Kaftan"

 Sokakların güzelliği her köşesi ayrı bir fotoğraf karesi...
 Şeytan Sofrası ve muhteşem manzarası..
 Duru'nun vazgeçemediği Sarımsaklı Lunapark'ı bu senede gitmek çok istedi orayı ayrı seviyor..


2016'yı devireli çok oldu. 2017 bitmek üzere neredeyse bu sefer hiç bekletmeden 2017 yaz tatili bir sonraki yazımda.. Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder